Samen werken aan
duurzame participatie

Solvid Ondernemen BV

Succesvol ondernemen begint bij Solvid Ondernemen!

Solvid Ondernemen is een re-integratiebureau gespecialiseerd in het begeleiden en coachen van klanten richting succesvol ondernemerschap. Solvid Ondernemen is er voor de ondernemers die in een uitkeringssituatie zitten, die baas willen zijn...
meer...

Succesvol ondernemen begint bij Solvid Ondernemen!

Solvid Ondernemen is een re-integratiebureau gespecialiseerd in het begeleiden en coachen van klanten richting succesvol ondernemerschap. Solvid Ondernemen is er voor de ondernemers die in een uitkeringssituatie zitten, die baas willen zijn over hun eigen leven en hun werk en niet langer afhankelijk willen zijn van instanties. Sinds 2002 heeft Solvid Ondernemen al duizenden nieuwe ondernemers succesvol op weg mogen helpen bij het realiseren van hun ondernemersdromen.

Onderscheid met andere organisaties

Met een team van ongeveer 30 ervaren deskundigen en ondersteunende personeel helpt Solvid Ondernemen deze ondernemers naar onafhankelijkheid door samen met hen te werken aan hun ondernemersdroom. Daarbij hanteren zij een persoonlijke benadering waarbij het traject wordt ingericht naar de persoonlijke situatie en behoeften van de klanten. Elke klant krijgt een persoonlijke coach toegewezen die hem of haar zal begeleiden in de directe woonomgeving van de klant.
minder...

KwaliteitGecontroleerd door Blik op Werk op 08-06-202208-06-2022

Blik op Werk Keurmerk

Solvid Ondernemen BV is in het bezit van het Blik op Werk Keurmerk met vier sterren
Solvid Ondernemen BV heeft de volgende resultaten behaald (in vergelijking tot de normen van het Blik op Werk Keurmerk).
Download het rapport

Blik op Werk Tevredenheidsonderzoek

Solvid Ondernemen BV neemt deel aan het Blik op Werk Tevredenheidonderzoek. Bekijk hieronder de resultaten.

TevredenheidGecontroleerd door Blik op Werk op 08-06-202208-06-2022

Dienstverlening gericht op:ScoreAantal respondentenMarktgemiddelde
Toeleiden naar werk vanuit situatie geen werk8,91598,1

Download het volledige onderzoeksrapport 2021/2022
Download het volledige onderzoeksrapport 2020/2021
Download het volledige onderzoeksrapport 2019/2020

Scores van opdrachtgevers

Dienstverlening gericht op:ScoreAantal respondentenMarktgemiddelde
Totaal*1--

Scores per arbeidsmarktregio

ArbeidsmarktregioScoreMarktgemiddeldeAantal respondentenUitgenodigdResponse
Midden-Brabant9.18.3234947%
Rijnmond8.97.8219223%
Groot Amsterdam8.87.9144630%
Haaglanden8.78.194819%
Midden-Gelderland9.37.993724%
Zeeland8.88.192832%
West-Brabant8.58.282928%
Rivierenland9.27.971547%
Gorinchem8.88.361735%
Midden-Limburg8.38.361735%
Noordoost-Brabant9.37.863418%
Food Valley9.27.952124%
Zuidoost-Brabant98.351828%

Toelichting op het onderzoek

Het onderzoek is uitgevoerd door Stratus Marktonderzoek (onderdeel van Panteia). Het marktgemiddelde is gebaseerd op de scores van alle bedrijven die aan het tevredenheidsonderzoek hebben meegedaan.

Het onderzoek is uitgevoerd in de periode van 16 april 2021 tot 18 april 2022.

De tevredenheidresultaten van dit bedrijf zijn gebaseerd op onderzoek dat is uitgevoerd in opdracht van Blik op Werk. Het gaat hier om het oordeel van cliënten en opdrachtgevers over de kwaliteit van dienstverlening van Solvid Ondernemen BV.

Attentie: Op deze website staan de resultaten van de officiële tevredenheidsmetingen van Blik op Werk. Stichting Blik op Werk is niet verantwoordelijk voor (onjuiste) weergave ervan door derden.

Diensten

Begeleiding naar zelfstandig ondernemerschap

Wij bieden hierin een aantal vrijblijvende cursussen aan waaronder:
* Hoe schrijf ik een goed busissplan
* Verkooptechnieken
* Het opzetten van een administratie

Jobhunting

Het vinden van passend (tijdelijk) werk als eigen bedrijf niet mocht lukken.

Jobcoaching

Intensieve begeleiding van werknemers eventueel met een arbeidshandicap bij hun huidige en of toekomstige werkgever. Het doel van jobcoaching is het versterken van uw functioneren zodat de kans op het behouden van de baan zo groot mogelijk is.

Beroeps- en functiegerichte scholing

Diverse cursussen op gebied van ondernemerschap. Zie complete aanbod op onze website. Cursussen worden ook middels elearning aangeboden.

Werving en selectie (van kandidaten voor vacatures)

Werven en selecteren

Doelgroep

Belangrijkste doelgroepen

Allochtonen / etnische minderheden

Hier hebben wij veel ervaring mee.

Laag opgeleiden (zonder startkwalificatie)

Hier hebben wij veel ervaring mee.

Dienstverlenende beroepen

Hier hebben wij veel ervaring mee.

Hoog opgeleiden (HBO/academisch)

Hier hebben wij veel ervaring mee.

Ouderen (> 55 jaar)

Hier hebben wij veel ervaring mee.

Contact

Vestigingen

Burgemeester Brokxlaan 12, 5041SB TILBURG (route)
Pieter Velings
013-7115143
info@solvidondernemen.nl

Solvid Ondernemen BV

Internetadres: http://www.solvidondernemen.nl

Aantal werknemers: 50
Aantal vestigingen: 1
Oprichtingsjaar: 2002

6584