Integrating?

Click here for information about language schools.

Blik op Werk staat voor kwaliteit. Met uw input brengen wij het Keurmerk Arbeid graag naar een nog hoger niveau. Daarom starten wij in maart met de pilot continu verbeteren  Keurmerk Arbeid. Regelmatig aandacht voor de kwaliteit van uw processen leidt tot een betere aansluiting op de vraag uit de markt.  

We zijn op zoek naar keurmerkhouders die willen deelnemen aan de pilot. Doet u mee?  

Wat gaat u doen? 

Tijdens de startbijeenkomst krijgt u uitleg over de pilot, stemmen we verwachtingen af en kunt u vragen stellen.  

Op basis van uw resultatenaudit en tevredenheidsonderzoek voert u verbeteractie(s) uit onder begeleiding van Blik op Werk. De verbeteractie(s) legt u vast in een format. Het verbeterplan wordt getoetst tijdens de resultatenaudit of ingediend bij een vrijstellingsjaar. 

Na afloop (juni 2026) evalueren we de ervaringen tijdens een eindbijeenkomst.  

Planning 

  • Deelname aan de startbijeenkomst op maandag 26 mei 2025. 
  • Opstellen kort verbeterplan. 
  • Uitvoering van één of meerdere verbeteracties in de meetperiode. 
  • Vastlegging en evaluatie van de verbeteractie(s). 
  • Deelname aan de eindbijeenkomst in juni 2026.

Wat kunt u van ons verwachten? 

Tijdens de pilot kunt u altijd bij ons terecht voor vragen en suggesties. De ontvangen input van keurmerkhouders gebruiken we om het onderdeel continu verbeteren verder te ontwikkelen. 

Praktische informatie 

  • Startbijeenkomst: maandag 26 mei 2025, 13.30 – 15.00 uur (inloop vanaf 13.00 uur) 
  • Locatie: Vliegend Hertlaan 61, Utrecht (12e etage) 
  • Aanmelden: vóór 5 mei 2025 via info@blikopwerk.nl (o.v.v. ‘Aanmelding pilot continu verbeteren’, max. 1 persoon per organisatie)