Samen werken aan
duurzame participatie

Amplooi B.V.

Wij zijn Amplooi en expert in de begeleiding en ontwikkeling van personeel. Dat doen wij met onze werkvermogen, arbeidsmobiliteit en talentmanagement dienstverlening. Zo zorgen we voor het in kaart brengen en benutten van kwaliteiten en het ontwikkelen van talenten. Hierdoor past het werk bij de...
meer...

Wij zijn Amplooi en expert in de begeleiding en ontwikkeling van personeel. Dat doen wij met onze werkvermogen, arbeidsmobiliteit en talentmanagement dienstverlening. Zo zorgen we voor het in kaart brengen en benutten van kwaliteiten en het ontwikkelen van talenten. Hierdoor past het werk bij de medewerker en vergroten we werkgeluk én productiviteit. Dat noemen wij werken vanuit waarde.

Bij Amplooi bent u aan het juiste adres voor:

  • Werkvermogen: arbeidsdeskundige dienstverlening
  • Arbeidsmobiliteit: re-integratie dienstverlening
  • Talentmanagement: dienstverlening voor loopbaan en ontwikkeling

Wij zijn oplossingsgericht en zetten aan tot actie. Wij geloven dat door te doen en te experimenteren de mooiste inzichten ontstaan. Daarvoor moet je durven. Begeleiden in het durven doen, is onze specialiteit. Dit doen wij vanuit de wetenschappelijk bewezen effectieve methodiek Oplossingsgericht Coachen.

ADEA en TrajectConsult zijn onderdeel van Amplooi.

Onderscheid met andere organisaties

Bij Amplooi rekent u op:

V Gediplomeerde en gecertificeerde professionals die werken volgens de
wetenschappelijk onderbouwde methodiek oplossingsgericht coachen.

V Professioneel en veilig werken. We zijn ook ISO 27001 en 9001 gecertificeerd.

V Een succesvol mobiliteitscentrum met een uitgebreid netwerk.

V Een snelle start van een traject. Binnen 24 uur na uw aanvraag contact.

V Met een team professionals verspreid over heel Nederland zorgen we voor een landelijke dekking.
minder...

KwaliteitGecontroleerd door Blik op Werk op 06-04-202206-04-2022

Blik op Werk Keurmerk

Amplooi B.V. is in het bezit van het Blik op Werk Keurmerk met drie sterren
Amplooi B.V. heeft de volgende resultaten behaald (in vergelijking tot de normen van het Blik op Werk Keurmerk).
Download het rapport

Blik op Werk Tevredenheidsonderzoek

Amplooi B.V. neemt deel aan het Blik op Werk Tevredenheidonderzoek. Bekijk hieronder de resultaten.

TevredenheidGecontroleerd door Blik op Werk op 06-04-202206-04-2022

Dienstverlening gericht op:ScoreAantal respondentenMarktgemiddelde
Diagnose, onderzoek en loopbaanoriëntatie7,61087,7
Outplacement8,2117,9
Toeleiden van werk naar werk (eerste en tweede spoor)8,21348,0
Toeleiden naar werk vanuit situatie geen werk-298,2

Download het volledige onderzoeksrapport 2021 verkort
Download het volledige onderzoeksrapport 2020/2021
Download het volledige onderzoeksrapport 2019/2020

Scores van opdrachtgevers

Dienstverlening gericht op:ScoreAantal respondentenMarktgemiddelde
Totaal7,693--

Scores per arbeidsmarktregio

ArbeidsmarktregioScoreMarktgemiddeldeAantal respondentenUitgenodigdResponse
Haaglanden7.88.1227231%
Midden-Utrecht7.582014114%
Rijnmond8.57.8198223%
Holland-Rijnland7.88.1175233%
West-Brabant7.98.3174637%
Groot Amsterdam8.67.9167023%
Noordoost-Brabant7.37.8154732%
Amersfoort7.97.7134430%
Flevoland8.17.893824%
Midden-Brabant8.78.493030%
Midden-Gelderland97.982829%
Zeeland8.18.182138%
Zuid-Holland Centraal7.48.183126%
Zuid-Limburg8.58.182730%
Rijk van Nijmegen7.27.872825%
Food Valley87.862623%
Friesland8.6862425%
Rivierenland7.97.962821%
Gooi en Vechtstreek8.47.651533%
Groningen8.2852421%
IJsselvechtstreek9.27.854112%
Noord-Holland Noord7.88.353116%
Noord-Limburg78.252421%
Stedendriehoek en Noordwest Veluwe77.855010%

Toelichting op het onderzoek

Het onderzoek is uitgevoerd door Stratus Marktonderzoek (onderdeel van Panteia). Het marktgemiddelde is gebaseerd op de scores van alle bedrijven die aan het tevredenheidsonderzoek hebben meegedaan.

Het onderzoek is uitgevoerd in de periode van 9 april 2021 tot 14 january 2022.

De tevredenheidresultaten van dit bedrijf zijn gebaseerd op onderzoek dat is uitgevoerd in opdracht van Blik op Werk. Het gaat hier om het oordeel van cliënten en opdrachtgevers over de kwaliteit van dienstverlening van Amplooi B.V. .

Attentie: Op deze website staan de resultaten van de officiële tevredenheidsmetingen van Blik op Werk. Stichting Blik op Werk is niet verantwoordelijk voor (onjuiste) weergave ervan door derden.

Diensten

Werkvermogen: arbeidsdeskundige dienstverlening

Wanneer een medewerker uitvalt, is er vaak veel onduidelijk over het vervolg. Kan een medewerker terug naar eigen werk? Of moeten we een andere oplossing vinden, zoals aanpassingen in het werk of werk bij een andere werkgever? De arbeidsdeskundigen van Amplooi werken vanuit het label ADEA. Ze zijn expert op het gebied van verzuim en weten alles over de sociale, maatschappelijke, juridische en financiële aspecten van verzuim. Met onze arbeidsdeskundige dienstverlening brengen we in kaart hoe we werken vanuit waarde mogelijk maken. Zo geven we richting aan de re-integratie van de medewerker.

Onze werkvermogen diensten zijn: arbeidsdeskundig onderzoek, haalbaarheidsonderzoek en loonwaarde onderzoek

Arbeidsmobiliteit: re-integratie dienstverlenging

Waar mensen werken, ontstaat helaas ook verzuim. Medewerkers staan onder druk door bijvoorbeeld persoonlijke omstandigheden of doordat het werk wat ze doen meer energie kost dan het oplevert. Dat is erg vervelend voor zowel medewerkers als werkgevers. Met onze arbeidsmobiliteit dienstverlening werken we aan een passende oplossing voor iedere situatie. Onze arbeidsmobiliteit diensten zijn: Spoor 1, Spoor 2, ZW-Activering, ZW-Flex, WGA re-integratie, WW re-integratie en Werkfit en Naar werk trajecten.

Talentmanagement: dienstverlening voor loopbaan en ontwikkeling

Een baan die eerst precies paste, kan na verloop van tijd toch minder energie geven. Met onze talentmanagement diensten zorgen we ervoor dat het werk blijft passen bij de medewerker en de medewerker bij het werk. Zo blijven medewerkers productief, gemotiveerd en wendbaar. Onze talentmanagement diensten zijn: loopbaancoaching, ontwikkeladvies en outplacement.

Doelgroep

Belangrijkste doelgroepen

Wij zijn er voor zowel werkgevers als werknemers!

Wij zijn Amplooi en expert in de begeleiding en ontwikkeling van personeel.
Dat doen wij met onze werkvermogen, arbeidsmobiliteit en talentmanagement dienstverlening. Zo zorgen we voor het in kaart brengen en benutten van kwaliteiten en het ontwikkelen van talenten. Hierdoor past het werk bij de medewerker en vergroten we werkgeluk én productiviteit. Dat noemen wij werken vanuit waarde.

Contact

Vestigingen

Storkstraat 28 - I, 3833 LB Leusen (route)
Lisette van Klaveren
088-0223888
kwaliteit@amplooi.nl

Amplooi B.V.

Internetadres: http://www.amplooi.nl

Aantal werknemers: 59
Aantal vestigingen: 1
Oprichtingsjaar: 2000

6729