Integrating?

Click here for information about language schools.

Op maandag 31 maart 2025 organiseert het Keurmerk Arbeid een rondetafelgesprek over het Tevredenheidsonderzoek. Wij zijn op zoek naar Keurmerkhouders Arbeid die willen meedenken over de inhoud van dit onderzoek. In 2025 passen wij de vragenlijst van het Tevredenheidsonderzoek aan en uw
input vanuit de praktijk vinden wij in dit proces belangrijk. Welke vragen helpen u als dienstverlener om de kwaliteit van uw dienstverlening te verbeteren?  

Wat verwachten wij van u?  
Een korte voorbereiding, u ontvangt half maart van Blik op Werk een vragenlijst over uw wensen met betrekking tot het Tevredenheidsonderzoek. U neemt deze mee naar het rondetafelgesprek. Vervolgens gaan we met elkaar in gesprek over hoe ‘het ideale onderzoek’ eruitziet.  

Wat mag u van Blik op Werk verwachten?  
Wij nemen alle ontvangen input mee bij het opstellen van de nieuwe vragenlijst, maar kunnen niet garanderen dat al uw persoonlijke wensen worden meegenomen. 

Praktisch 

Datum: maandag 31 maart 2025.    

Tijd: 13.30 – 15.00 uur, inloop vanaf 13.00 uur. 

Locatie: Vliegend Hertlaan 61, 3526 KT Utrecht, 12e etage. 

Aanmelden: voor 17 maart 2025 via info@blikopwerk.nl, onder
vermelding van ‘Aanmelding rondetafelgesprek Tevredenheidsonderzoek’. Maximaal 1 persoon per organisatie.