Bedrijfsinformatie
Caminata B.V.
Caminata B.V.
Caminata ondersteunt cliënten die met hun diversiteit in afkomst, geaardheid of anderszins meer kleur geven aan de maatschappij.
Voor het MKB hebben wij nieuwe diensten ontwikkeld gericht op: re-integratie, ziekteverzuim, outplacement en het UWV bij re-integratie van cliënten vanuit WIA, WAJONG en Ziektewet. Wij zijn intensief en actief bezig met het aanbieden van Spoor 0 voor bedrijven die te maken hebben met zowel frequent kort- als langdurig verzuim.
Onderscheid met andere organisaties
Caminata onderscheid zich in de markt, omdat zij zich richt op de zogeheten "moeilijk plaatsbaren". Mensen die door omstandigheden een wat grotere afstand hebben tot de arbeidsmarkt en moeilijker plaatsbaar door diverse factoren. Onder die groepen vallen bv de 45- 50 plussers, ADHD-ers, migranten, Borderliners en Wajongers. Tevens richten wij ons op mensen met een verslaving en ondersteunen wij werkgevers bij hun "moeilijke" tweede spoor of outplacement casussen. Dit allemaal op betaalbare wijze. Vanaf 2012 werden wij benaderd door mensen vanuit het hele land. Dit heeft ons aan het denken gezet. Caminata heeft nieuwe online diensten gelanceerd die nog steeds laagdrempelig zijn, maar met persoonlijk aandacht voor de mens. Verder hebben wij nieuwe E-boeks geschreven gebaseerd op kennis, ervaring, professie en deskundigheid van onze gecertificeerde coaches.
- Aantal werknemers
- 3
- Aantal vestigingen
- 1
- Oprichtingsjaar
- 2004
- Samenwerking met
- UWV, Gemeente, Uitzendbureau, Anders namelijk:, Werkgever / werkgeversorganisatie, Scholingsinstelling
- Soort organisatie
- Zelfstandige organisatie
